Menu

Bloodshot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bloodshot

Automat Bloodshot Online ZdarmaVýherní automat Bloodshot má celkem 40 výherních linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích. Je na čase následovat Blood Shot na jeho cestě k pomstě. Jedná se o komiksovou postavu, které byli vpíchnuti nano roboti jedním šíleným vědcem, který prováděl experimenty. Poté se Blood Shot mohl zregenerovat a podlehl metamorfóze. On z toho nicméně není nadšený. Jeho vzpomínky byly vymazány a on se tak nyní snaží zjistit, kým vlastně byl.

Automat Bloodshot Online Zdarma

Blood Shot má gang plný hlídačů, kteří se spolu s ním snaží najít muže, který stojí za tímto ďábelským experimentem. Tento herní automat můžete roztočit už od 0,40 dolarů a nejvíce si můžete vsadit 20 dolarů na jedno zatočení. Celá hra probíhá velmi rychle, takže se pořádně soustřeďte a dávejte si pozor hlavně na robotí pavouky, které na válcích mohou rozstříknout spoustu krve s wild symboly. Můžete také spustit bonusovou hru, násobitele a spiny zdarma s neprogresivním jackpotem v hodnotě 2500 mincí.

Výherní automat Bloodshot byl inspirován stejnojmenným komiksem a právě tak i vypadá. Na válcích na vás čeká spousta bojových scén. Uvidíte mraky toxického plynu, létající částečky a výbušný prach, který byl rozprostřen po celé herní ploše. Okolo válců jsou poté na zemi kapky krve. Narazit také můžete na Bloodshota, elektricky nabíjeného muže, svalnatce a ženu. I tyto postavy touží po najití šíleného vědce, kterého na válcích najdete také. Dalšími symboly jsou například krevní nano roboti, masky, zbraně, granáty a mačety.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti