Menu

Age of Gods Prince of Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods Prince of Olympus

Age of Gods Prince of Olympus Automat Online ZdarmaJe na čase se podívat na další božský výherní automat od společnosti Playtech, který je inspirovaný antickou řeckou mytologií. Tento hrací automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Co se týče bonusových funkcí, tak je tento výherní automat mnohem lepší. Nabídne vám například expandující wild symboly, trojité symboly a spiny zdarma. V jedné ze speciálních bonusových her se budete moci utkat s tou nejstrašnější mořskou příšerou.

Age of Gods Prince of Olympus Automat Online Zdarma

Mezi ty nejlepší příběhy z antické řecké mytologie patří příběh o Herkulovi. Tento nejslavnější řecký hrdina je vlastně synem boha Dia. Herkules má nadlidskou sílu a cestuje po světě, aby splnil svých 12 úkolů. Mezi jeho poslání patří například zabít obrovského lva, ptačího muže a devítihlavou mořskou saň. Herkules již na svých cestách chytil tříhlavého psa Kerbera, krétského býka, divokého kance a laň bohyně Artemidy.

Herní symboly

Na pozadí tohoto úžasného výherního automatu je vyobrazen samotný Herkules, který má přes hlavu přehozenu kůži staženou z obrovského lva, kterého zabil. Na těle má pak oblečenu nádhernou zlatou výzbroj. Grafická stránka automatu dosahuje té nejvyšší kvality. Při vytváření tohoto automatu byla použita 2D grafika a ilustrace veškerých symbolů jsou proto dvourozměrné. Mezi symboly narazíte na palici, zlaté jablko, pás, tříhlavého psa Kerbera a devítihlavou hydru.

Speciální herní funkce

V tomto výherním automatu můžete narazit hned na několik různých bonusových funkcí. Například je zde funkce Herkulovi síly, kterou aktivujete symbolem samotného Herkula, který musíte zobrazit na konkrétních válcích. Stejný symbol také aktivuje funkci se spiny zdarma, ve které si můžete zahrát celkem 10 spinů zdarma s násobitelem 3x. Také je zde bonus souboje s hydrou, který aktivujete symbolem hydry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti