Menu

White Wizard

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

White Wizard

Výherní Automat White Wizard Online ZdarmaPokud věříte na magii, kouzelníky a kouzelnice a myslíte si, že na Zemi existuje nějaká vyšší moc, která řídí veškeré dění v naší společnosti, tak je tento výherní automat určen právě pro vás. Automat má opravdu úchvatný vzhled, který dominuje celé hře. Během hraní si hráči budou moci vzpomenout na dlouhé a špičaté klobouky, kterými se čarodějnice nebo kouzelníci vyznačují ve všech filmech nebo televizních pořadech.

Výherní Automat White Wizard Online Zdarma

 

Jednotlivými symboly, které na válcích tohoto výherního automatu uvidíte, jsou různé lektvary, kouzelnické knihy, jednorožci, kouzelnické hůlky, král, královna, kluk, desítka, devítka a eso.

Ovládání výherního automatu White Wizard není vůbec složité a k dispozici budete mít všechna potřebná tlačítka. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, tak stačí kliknout na tlačítko pro otevření tabulky výplat, které se nachází v levém dolním rohu herní obrazovky. Zde najdete veškeré informace, které můžete potřebovat, například kde jsou jednotlivé výherní linie, jaké jsou bonusy a hodnota jednotlivých výher.

Speciální herní symboly

Tento výherní automat obsahuje dostatečné množství bonusů, které hráče nejvíce zajímají. Hlavním symbolem je bílý kouzelník, který zde plní funkci wild symbolu. To ale asi není žádným překvapením. Tento symbol tak může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu v podobě draka. Tu pravou hodnotu wild symbolu ale objevíte, jakmile ho zahrnete do nějaké výherní kombinace. Její hodnota pak bude ztrojnásobena. Drak je scatter symbolem tohoto výherního automatu, který nabízí spiny zdarma. Za tři tyto symboly zobrazené kdekoli na herní obrazovce vyhrajete 15 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti