Menu

Wild Girls

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Girls

Výherní Automat Wild Girls Online ZdarmaPatříte mezi ty, kteří sní o řízení motorky? Pokud již máte svoji oblíbenou motorku, můžete si představit, že na ní jedete po boku divoké dívky z výherního automatu. Jedná se o výherní automat Wild Girls od Wazdan Gaming. Wild Girls je výherním automatem se třemi válci a pěti výherními liniemi. Po otevření hry uvidíte na hlavní obrazovce dvě svůdné bouřlivé dívky, které vás budou lákat na projížďku na motorce v helmě a kožené černé bundě.

Výherní Automat Wild Girls Online Zdarma

 

Určitě se vám také bude líbit, že hra funguje plynule. Zvukové efekty doprovázejí každou výherní kombinaci a imitují zvuk opravdové motorky. Při hře se musíte snažit získat co nejvíce stejných symbolů na výherních liniích, abyste získali skvělé výhry. Můžete si vybrat z chutně vypadajícího ovoce, třeba z třešní, melounů, pomerančů, švestek, citrónů a hroznů. K dispozici máte také červené sedmičky a symboly bar. Všechny symboly vás mohou zahrnout zlatem, ale záleží i na vaší vsazené částce. Snažte se vytočit si alespoň jednu ze dvou svůdných dívek, brunetku nebo blondýnku. V tomto výherním automatu totiž fungují jako wild symboly a jsou jeho hlavními postavami. Mohou nahradit všechny ostatní symboly mimo scatter symbol.

Navíc zmíněna blondýnka může zdvojnásobit vaše výhry jen tím, že se na vás podívá svůdným pohledem. V této hře se prostě musíte snažit najít obě svůdnice, protože pro vás mohou být velmi cenné. Jak bylo zmíněno výše, tyto bouřlivé dívky vám dají šanci na zvýšení vašich výher. Můžete mít štěstí i v rámci výherního losování 5 – 250 násobku vaší sázky. To nastane ve chvíli, kdy posbíráte tři srdce s nápisem Mystery na kterémkoli místě na válcích. Je to pro vás skvělá příležitost na zbohatnutí. Zahrajte si hrací automat Wild Girls od Wazdan Gaming, užívejte si a vyhrávejte, i když třeba nejste velký fanoušek motocyklů. K získání štědrých výher můžete využít mnoha symbolů.
A když se vám podaří získat speciální funkce, vaše výhry mohou dosáhnout závratných částek. Chyťte tuto příležitost za pačesy ještě dnes.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti