Menu

Once Upon A Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Once Upon A Time

Hrací Automat Once Upon A Time Online ZdarmaOnce Upon a Time je 3D video automat od společnosti Betsoft Gaming. Jedná se o tematický výherní automat, který vás přenese přímo do fantastického světa dětských pohádek. Once Upon a Time je velmi zábavnou hrou, která vás bude neustále lákat zpět pro svůj vzrušující průběh hry a obrovské výplaty.

Hrací Automat Once Upon A Time Online Zdarma

 

Tento výherní automat od společnosti Betsoft má klasických 5 válců a 30 výherních linií a nemá progresivní jackpot. Téma hry je založeno na kouzelné větě „Bylo nebylo,“ která prakticky vytvořila svůj vlastní literární žánr. Grafická stránka je vypracována velmi kvalitně a vytváří elegantní herní prostředí, které vypadá, jako byste ho právě vytáhli z nějaké pohádky. Doprovodná hudba velmi dobře doplňuje celou grafiku a má trošku symfonický, chytlavý a jakoby drzý nádech. Symboly, se kterými se v této hře můžete setkat, zahrnují draky, gobliny, rytíře, princezny, plesy, truhlice s poklady a spoustu dalších pohádkových předmětů. Nabízené animace jsou velmi pěkné a spolu s hudbou tvoří ucelené představení. Když se to shrne, tak na vás v této hře čeká spoustu bonusů a funkcí, kterými vás tento nádherný výherní automat od Betsoft rozhodně pobaví.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti