Menu

Medusa NextGen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Medusa NextGen

Automat Medusa Online ZdarmaPohleďte do očí tajemné Meduse a zjistěte, zda legendy o zkamenění jsou pravdivé. Online automat zdarma Medusa vás zavede do dob antických bájí, jejichž součástí se stanete pomocí pěti válců a pětadvaceti výherních linií. Těšit se můžete na povedenou hratelnost i moderní zpracování. Jednotlivé symboly v detailní grafice vyobrazují nejrůznější symboly a výjevy ze starověké řecké mytologie a je tedy na ně radost pohledět.

Automat Medusa Online Zdarma

 

Hratelnost je obohacena o řadu bonusových akcí, jako je tipovací hra při trefení tří bájných koňů Pegasů nebo možnost získat bonusové výhry v gamble modu. Celkově patří herní automat Medusa mezi ty, které zaujmou skvělým využitím populární tématiky ve spojení se zábavnou hratelností.

O výherním automatu Medusa

Připravte se, že ve výherním automatu Medusa zjistíte nové informace o té tmavší stránce z řecké mytologie. Medusa byla v mytologii známa jako příšera s šerednou ženskou tváří, jejíž vlasy tvořili zlověstní hadi. V souvislosti s touto postavou se v tomto výherním automatu objevíte v mnohem temnější verzi Akropole, než jaká je nám známa. Pro dodání děsivé atmosféry se ve hře objevují překrásné, ale hrozivé a perfektně vykreslené symboly, které na pozadí doprovází strašidelná hudba.

Popis výherního automatu Medusa

Seznam všech bonusových funkcí, které můžete nalézt v tomto výherním automatu, by se do této recenze ani nevešel. Buďme tedy struční a věcní. Hlava Medúzy představuje wild symbol, který má skvělou funkci, přidělí vám 3 opětovná zatočení. Jakmile se kdekoli na válcích objeví tři a více Medúz, získáte tři opětovná zatočení. Během nich budou všechny vaše výhry ztrojnásobeny a válce 2, 3 a 4 se změní na expandující wild válce! Nenechte se zmást, právě jsme popsali pouze a jenom funkce wild symbolu.
Nyní se budeme věnovat bonusům. Jsou dva, jeden se jmenuje OnceBitten a druhý Pegasus! Při získání tří a více scatter symbolů s logem hry aktivujete 10 volných her. Pokaždé, když se ve volné hře objeví na válcích symbol vojáka, získáte super zatočení a během něho se vaše výhry násobí dokonce pětkrát. Objeví-li se na válcích symbol Pegase třikrát a vícekrát, získáte šanci vyhrát až padesátinásobek vaší sázky a také můžete získat bonusovou výhru Vyber znovu/vyhraj vše. Pegasův bonus může být spuštěn i během volné hry a super zatočení. Pokud budete mít štěstí a podaří se vám to, bude Pegasova výhra vynásobena dvakrát až pětkrát.

Jak hrát automat Medusa

Hraní automat hry zdarma Medusa je velmi intuitivní, i když nabízená tlačítka nejsou až tak typická. Máte k dispozici 25 výherních linií a můžete nastavit hodnotu vsazených mincí od 0,02 do 5,00, což vám umožňuje hrát s opravdu vysokými sázkami. Tak zvolte počet výherních linií, nastavte sázky a zatočte válci. Pro ty, kteří rádi sází vysoké sázky je tu také, hned vedle tlačítek k nastavení sázek a výherních linií,tlačítko max, díky kterému nastavíte nejvyšší sázku jen jednímkliknutím.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti