Menu

Misty Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Misty Forest

Automat Misty Forest Online ZdarmaVýherní automat Misty Forest pro vás připravila společnost Casino Technology a zve vás tak k procházce až do srdce hlubokého lesa, kde se nachází spousta lesních zvířat a tajemství. Právě zde můžete potkat tajemné lesní obyvatele. Keltská kultura byla odjakživa spojována s přírodou, štěstím a obrovskou moudrostí. Jedná se tak o skvělé téma výherních automatů, které je považováno za klasiku, i když není až tak časté.

Automat Misty Forest Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává v lese s pozadím plným čerstvé zeleně, ze kterého je ale také cítit jistá záhadnost. Jednotlivé válce byly vybarveny v zelených tónech a pro jednotlivé symboly je zde spousta místa. Atmosféra celého automatu je příjemná a pohodová s mírným nádechem renesance. Automat doplňuje přírodní nastavení, které vypadá naprosto nádherně, i když je poměrně klasické.

Co se týče samotného průběhu hry, tak se jedná o klasický výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Před začátkem hry je nutné si nastavit několik věcí. Výherní kombinace pak musíte tvořit jako kombinace identických symbolů na aktivních výherních liniích ve směru zleva doprava. Po každé výhře můžete ještě využít příležitost a vyhranou částku zdvojnásobit v rámci doplňkové mini hry.

Herní symboly

Symbolů je v tomto výherním automatu celkem 8 a všechny představují Kelty a jejich typické prostředí. Narazit můžete na medvědy, vlky, lišky a jezevce. Mezi Kelty patří válečník se zrzavými vousy a helmou a překrásná princezna. Za pět princezen získáte vaši sázku vynásobenou 1000x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti