Menu

Lady of the Moon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lady of the Moon

Automat Lady of the Moon Online ZdarmaLady of the Moon je výherním automatem vyprávějícím příběh o starověké Číně. Tento příběh je o překrásné královně, která snědla kouzelnou bylinu a získala tak nesmrtelný život jako měsíční bohyně. Výherní automat vám převypráví tento kouzelný příběh, ale také vám navíc nabídne spoustu výher, které získáte po spojení stejných postav nebo dalších symbolů z této povídky.

Automat Lady of the Moon Online Zdarma

 

Tento hrací automat online je zasazen do nádherného prostředí čínských hor zobrazených při úplňku. Úplněk září na samotné vrcholky hor, které jsou zahaleny mraky, stromy a částečně i mlhou. Točení válců bude také doprovázet tradiční čínská hudba, která celkovou atmosféru tohoto automatu ještě dolaďuje.

Výherní linie

Tento výherní automat zdarma nabízí hráčům možnost nastavení podle vlastních možností, ale o nic složitého se opravdu nejedná. Ovládací prvky naleznete na pravé straně válců. Můžete si nastavit hodnotu sázky na každou výherní linii nebo hodnotu vsazených mincí. Tento výherní automat obsahuje 13 fixních výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Výherní kombinace z jednotlivých symbolů se musí objevit na výherních liniích. Poté vám bude vyplacena příslušná výhra a připsána na váš herní účet.

Symboly

Symboly tohoto výherního automatu se mohou rozdělit na dvě skupiny. Obě dvě skupiny se při tom vztahují k této staré pověsti. První čtyři symboly jsou meč, luk, sekera a smrtka. Jedná se o speciální symboly, které vám přinesou vysoké výplaty. Druhou skupinou symbolů jsou královna, lukostřelec, válečník a králík. Tyto symboly nabízí ty nejvyšší možné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti