Menu

Jingle Bells TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jingle Bells TH

Hrací Automat Jingle Bells TH Online ZdarmaStejně jako Double Flash je Jingle Bells výherním automatem zdarma, který zpracovává klasické ovocné téma. Vývojářská společnost má již na kontě velmi širokou řadu výherních automatů s nádhernými ovocnými tématy. Mezi nimi jsou výherní automaty se spoustou speciálních funkcí, a pak jsou zde výherní automaty jako je právě Jingle Bells, které osloví hlavně milovníky starých hracích automatů. Vsadit si můžete od 0,2 do 25 mincí na jedno zatočení, což není zrovna mnoho, ale pokud chcete hrát s maximální sázkou, stačí stisknout jedno jediné tlačítko. Protože se jedná o klasický automat, tak zde výhry nejsou až tak jednoduché. Pro hráče je hraní na tomto výherním automatu proto výzvou, ale zaručujeme vám, že pokud vyhrajete, tak vyhrajete opravdu slušnou částku.

Hrací Automat Jingle Bells TH Online Zdarma

 

Symbol žolíka je wild symbolem. Když se tento wild symbol objeví na válcích, tak čekejte skvělé výhry. Zvláště pokud se objeví ve skupince třech a více symbolů. Zkrátka čím více wild symbolů, tím vyšší výhra. O grafické stránce automatu není mnoho, co říct. Její jednoduchost byla určitě zvolena schválně, protože jak je nám známo, vývojářská společnost Tom Horn Gaming umí vytvořit hry s úžasným designem. To ale neplatí v tomto případě, protože výherní automat Jingle Bells si zanechává svoji jednoduchost záměrně, právě aby uspokojil hráče klasických automatů. Možná se vám bude zdát, že při točení válce vydávají skřípavý zvuk. Některým hráčům se to bude určitě líbit, protože to tomuto výhernímu automatu zdarma poskytuje nádech reálného automatu, ale jiným se to může zdát hrozné. Zvuky můžete nicméně vypnout pomocí nabídky Menu a Options. Zde budete mít čtyři možnosti, vyberte si, zda chcete vypnout všechny zvuky nebo pouze zvuky na pozadí. Veškeré ovládání je velmi jednoduché a dalším plusem automatu je jeho nádherná elegance.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti