Menu

Urban Lady

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Urban Lady

Výherní Automat Urban Lady Online ZdarmaUrban Lady je výherním automatem, ve kterém na vás čeká opravdové velkoměsto. Tento automat byl vytvořen společností Casino Technology a vypadá velmi nevinně a sladce. V rámci tohoto výherního automatu se můžete těšit na spoustu funkcí, které jsou aktivní jak při hře za reálné peníze, tak i při hraní zdarma.

Výherní Automat Urban Lady Online Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu budete mít možnost využít lepivé wild symboly, ale také budete moci odemknout spiny zdarma. Po získání jakékoli výhry je také možné aktivovat hazardní hru a hodnotu výhry zdvojnásobit.

Automat obsahuje scatter symbol, kterým je symbol loga automatu v podobě zamilovaného srdce. Toto srdce vám na první pohled nemusí připadat nijak výjimečné, ale pravdou je, že s sebou nese podstatné peněžní výhry a spiny zdarma k tomu. Nezávisle na počtu scatter symbolů, které na válcích zobrazíte, vám bude vyplaceno 10 spinů zdarma.

Pokud na válcích dokážete zobrazit tato zamilovaná srdce, tak se také můžete těšit na zamrzlé wild symboly. Pro hraní tohoto výherního automatu nemusíte naprosto nic stahovat. Jednoduše tak roztočte válce a v pohodlí domova sledujte vaše výhry. Snažte se při tom využít co nejvíce wild symbolů, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly a vylepšit tak váš herní rozpočet.

Během hraní tohoto výherního automatu můžete také zkusit vaše výhry zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit. Můžete zkusit hádat barvu následující karty nebo její karetní druh. V případě hádání barvy si můžete vybrat mezi červenou a černou a máte tak 50% šanci na zdvojnásobení své výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti