Menu

Art of the Heist

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Art of the Heist

Automat Art of the Heist Online ZdarmaNěkdy tvůrci výherních automatů přijdou s opravdu inovativními prvky, které dokáží naprosto změnit celý online herní svět. Není ale pravidlem, že to dokáží úplně všichni vývojáři. Tento výherní automat má na svém kontě společnost Playson a překvapí vás třeba úvodním videem, které u online výherních automatů není až tak obvyklé.

Automat Art of the Heist Online Zdarma

 

Těšit se můžete na akční automat, ve kterém se lupič vloupá do muzea plného nádherných uměleckých děl, která jsou ale dobře chráněna sklem nebo neviditelným laserem. Po vstoupení do muzea se lupič musí postavit ale i jiným nástrahám, jako jsou například mumie pochodující volně po chodbách. Lupičovy napomáhá naprosto tmavá noc, která je osvětlena pouze svitem několika hvězd. Občas je možné zahlédnout i padající hvězdu. Když se vám to podaří, nezapomeňte si něco přát.

Herní symboly

Tento výherní automat je vizuálně velmi pěkně zpracovaný a rozkládá se na 5 válcích s 21 výherními liniemi. Symboly tohoto automatu vypadají mnohem lépe než normální klasické symboly, ale i tak se setkáte se symboly písmen a čísel. Ty budou doprovázet symboly ostrahy muzea, koruny, alarmu a mumie.

Uživatelské prostředí tohoto automatu je pro hráče velmi příjemné a je ozdobeno pilíři s římskými ornamenty a znaky. Rytiny byly provedeny přímo do nádherného šedého mramoru, který automat skvěle doplňuje. V nabídce ovládacích prvků najdete tlačítko spin, maximální sázku a celkovou sázku. Nad válci budou zobrazeny spiny zdarma, výhry a celkové kredity. Využít také můžete automatické roztáčení válců, které je možné nastavit, aby válce zastavily při dosažení určité výhry nebo určité prohry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti