Menu

Fei Cui Gong Zhu

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fei Cui Gong Zhu

Hrací Automat Fei Cui Gong Zhu Online ZdarmaFei Cui Gong Zhu je výherním automatem vytvořeným společností Playtech, který je inspirovaný Japonskem. Válce tohoto automatu byly vyplněny symboly inspirovanými japonskou kulturou, jako jsou například japonské ženy, zahrady, chrámy, japonská písmena, zdobené vějíře a porcelán. Obdivovat můžete také nádherné tradiční účesy a vznešenou princeznu.

Hrací Automat Fei Cui Gong Zhu Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vám otevře dveře k orientální kultuře a při hraní vás bude nepřetržitě doprovázet typická japonská hudba. V automatu můžete vyhrát jeden ze čtyř progresivních jackpotů, které jsou aktivovány náhodně.

Grafická stránka výherního automatu Fei Cui Gong Zhu je atraktivní, a rozhodně zaujme všechny fanoušky Japonska. Pozadí automatu představuje moře a tmavě zelené hory.

Jak hrát

Pokud se chcete pustit do hraní tohoto výherního automatu, měli byste se nejdříve zaměřit na nastavení svých sázek. K dispozici budete mít až 20 výherních linií, ale nastavit je možné také hodnotu a počet vsazených mincí na každou výherní linii. Hodnota sázky na jedno zatočení se proto pohybuje od 0,01 až do 200 liber. V automatu budete mít navíc k dispozici i všechny další potřebné funkce k usnadnění hraní, jako je například funkce automatické hry. V rámci této funkce můžete roztočit válce až 99x a při tom pouze sledovat vaše výhry. Použít můžete také funkci přímého nastavení maximální sázky.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je symbol japonské ženy, který vám vyplatí až 10 000 mincí. Tento symbol je zároveň i wild symbolem. Scatter symbolem je červený chrám. Další symboly tohoto automatu zahrnují zelené draky, červené vějíře a pestrobarevná japonská písmena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti