Menu

Basic Instinct

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Basic Instinct

Automat Basic Instinct Online ZdarmaTento výherní automat představuje jeden z nejexotičtějších kriminálních thrillerů na světě. Film Základní instinkt vyvolal mnoho kontroverzních názorů. Tento výherní automat zdarma je umístěn na pozadí ze slavné scény právě z tohoto filmu. Na levé straně válců se nachází i samotná Sharon Stone. Automat obsahuje standardní počet 5 válců a 243 způsobů na získání výher. Znamená to, že výhry získáte, už když zobrazíte pouze tři stejné symboly na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je cepín, za který získáte 1500 mincí při zobrazení 5 těchto symbolů. Policejní odznak vám přinese 500 mincí. Oba dva tyto symboly vám navíc nabídnou výhry i za výherní kombinaci tvořenou pouze dvěma symboly. Ostatní herní symboly vám vyplatí výhry v hodnotě od 450 do 100 mincí za kombinaci 5 stejných symbolů.

Automat Basic Instinct Online Zdarma

 

První speciální symbol tohoto výherního automatu zdarma je bonusový wild symbol, na kterém je vyobrazena Sharon Stone ve slavném bílém oblečku. Jakmile se na válcích objeví tento symbol, aktivuje se bonusová funkce. Pokud se tento symbol objeví pouze zčásti, pak ho můžete využít jako wild symbol. Druhým důležitým symbolem je Sharon Stone vyhlížející z okýnka černého sportovního auta. Jedná se o symbol spinů zdarma, ale pro jejich aktivaci budete muset tento symbol zobrazit opět na celém válci, jinak bude tento symbol fungovat pouze jako wild symbol. Počet udělených spinů zdarma v tomto výherním automatu je náhodný. Posledním speciálním symbolem je Sharon Stone v zářivých černých šatech. Tento symbol aktivuje speciální wild funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti