Menu

Vegas Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Vegas Hot

Hrací Automat Vegas Hot Online ZdarmaHrací automat Vegas Hot je klasickou hrou, která nabízí pár vysokých výher. Pochází z dílny Wazdan Gaming a obsahuje množství ovoce, které vám dopomůže k pohádkovým výhrám za horké noci ve Vegas.

Hrací Automat Vegas Hot Online Zdarma

 

Jedná se o tříválcový hrací automat s pěti výherními liniemi, který funguje pomocí Unity engine. Automat online obsahuje spoustu barevných symbolů a značné výhry. Mezi symboly patří červené sedmičky, zvony, nápisy bar, třešně, melouny, citróny, pomeranče a švestky.
Symboly jsou skvěle navrženy a při vytvoření výherní kombinace pulsují. Na pozadí neuslyšíte žádnou hudbu, ale výherní kombinace a točení válců je doprovázeno příjemnými zvukovými efekty.

Aby byl tento hrací automat ještě více zábavný, byl obohacen speciální funkcí. Pokud si vytočíte stejné symboly na všech válcích, což znamená devět stejných symbolů, budou vaše výhry zdvojnásobeny. Tato speciální funkce může být vytvořena pouze čtyřmi symboly: citróny, zvony, pomeranči a švestkami. Nebojte se, zariskujte a použijte všechny bonusové kombinace ke znásobení vašich výher. Pokud během hry chcete trochu riskovat, můžete to zkusit vsazením vašich výher. Výherní automat obsahuje hazardní hru, která vám umožní zdvojnásobit vaše výhry kdykoli získáte výherní kombinaci.Vaším úkolem k získání dvojité výhry je pouze uhodnout správnou barvu zakryté karty. Pokud barvu neuhádnete, prohrajete vaši výhru. Vždy ale můžete zmáčknout tlačítko k vyzvednutí vaší výhry a přejít zpět na hlavní hru.
Kladné stránky této hry jsou:
Speciální funkce včetně hazardní hry
Funguje bezproblémově na všech zařízeních
Dvojnásobné výhry za stejné symboly na všech polích
Výherní automat Vegas Hot je celkově jednoduchou, ale velmi zábavnou hrou. Peníze můžete vyhrát poměrně snadno díky speciální funkci, která zdvojnásobí vaši výhru a zajistí vám spoustu peněz.Vegas Hot je vhodný pro všechny, komu se líbí klasické výherní automaty, pokročilé animace a 3D grafika.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti