Menu

Sapphire Lagoon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sapphire Lagoon

Výherní Automat Sapphire Lagoon Online ZdarmaVýherní automat Sapphire Lagoon je tím pravým místem, kde se můžete těšit na tu nejžhavější romantickou atmosféru a naprosto mírumilovné prostředí. Tento výherní automat, který byl inspirován Maorskou kulturou a obyvateli Nového Zélandu, vytvořila společnost Casino Technology. V tomto hracím automatu tak poznáte zblízka původní obyvatele této odlehlé země a jejich symboliku i zvyky. Pozadím tohoto výherního automatu vyobrazuje nádhernou safírovou lagunu, která je plná palmových stromů, kokosů, papoušků a vrcholků hor.

Výherní Automat Sapphire Lagoon Online Zdarma

 

Průběh hry není vůbec složitý a potvrzuje to i rozvržení výherního automatu s 5 válci a 25 výherními liniemi. Ve hře je sice hned několik obratů a nových prvků, ale její ovládání není vůbec složité, zvláště pro hráče, kteří mají s výherními automaty již nějaké zkušenosti.

Herní symboly

Běžné herní symboly byly v tomto automatu vytvořeny tak, aby vám připomínali Maorskou kulturu a jejich ducha. Dokonce i běžné karetní symboly v hodnotě od kluka až po eso jsou sladěny s tématem. Další symboly představují Maorské tradiční zbraně. Zkrátka naprosto všechny použité symboly jsou nějakým způsobem propojeny s Maory.

Náčelník, který je hlavou každého kmenu, je tím nejhodnotnějším symbolem. Pokud tímto symbolem zaplníte celou výherní linii, tak budete bohatší o 1000 mincí. Wild symbolem automatu je barokní maska, která může nahradit všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol se nachází na všech válcích až na jeden. Scatter symbolem je mušle a tento symbol se může rozrůst a zaplnit až všech 15 hracích polí. Spojením těch správných 5 symbolů můžete vyhrát až 2500 mincí s 28 spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti