Menu

Leprechaun Goes Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Leprechaun Goes Egypt

Automat Leprechaun Goes Egypt Online ZdarmaExistuje spoustu výherních automatů s tématem Antického Egypta a po pravdě i pár, které obsahují leprikóny. Nicméně jejich vzájemná kombinace v rámci jednoho výherního automatu je pro mne novinkou. Výsledkem této kombinace je podivná hra, která vás ale zvládne pobavit bez toho, aby byla až příliš šílená. Jsou zde dvě rozdílné bonusové hry. První je bonusová volná hra a ve druhé musíte provést leprikóna skrze egyptskou hrobku (stejně tak, jak jí procházíte vy).

Automat Leprechaun Goes Egypt Online Zdarma

 

Co se mi na této hře opravdu líbí, jsou drobné grafické prvky a animace. Malé detaily jako zlatá maska s dlouhým rezavým vousem a zeleně nabarvená Sfinga vám zaručí spoustu zábavy, zatímco roztáčíte válce. Jedním z bonusových symbolů je Kleopatra, která se při spuštění bonusové volné hry přemění na Irskou pannu (i s tuplákem piva). Dokonce i symboly herních karet obsahují na pozadí zelené čtyřlístky. Doprovodná hudba je spíše Irská než Egyptská, takže při točení válců hraje veselá melodie. Bonus volných zatočení vám umožňuje vybrat si mezi nízkou a vysokou hrou, zatímco další bonusová hra je ve formě slepého výběru, kde se snažíte provést leprikóna skrze hrobku až do chvíle, než narazíte na mumii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti