Menu

Silver Creek Giant

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Silver Creek Giant

Hrací Automat Silver Creek Giant Online ZdarmaVýherní automat Silver Creek Giant vytvořila společnost Casino Technology a vypadá na první pohled opravdu roztomile. A to je správně, protože to byl hlavní záměr této společnosti, která chtěla hráčům na válcích představit roztomilá zvířata s velkýma očima. Symboly tohoto automatu byly vytvořeny za použití té nejlepší grafiky. Tematické symboly jsou pak doplněny také moderně navrženými symboly hracích karet. Na pozadí se můžete těšit z výhledu na řeku s květinami na břehu a hustým lesem.

Hrací Automat Silver Creek Giant Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Výherní kombinace se na výherních liniích tvoří ve směru zleva doprava a je nutné spojit minimálně tři stejné symboly pro získání výhry. Jedná se o naprosto standardní nastavení, ale pokud se mezi hráči nalezne nějaký začátečník, může si fungování automatu nejdříve vyzkoušet naprosto zdarma.

Všichni hráči si při hraní tohoto výherního automatu mohou užít speciální funkci ve formě spinů zdarma, ale bonusy vám přinesou i scatter symboly se svými scatter výplatami a wild symboly nahrazující ostatní herní symboly. V tomto automatu nicméně nebudete moci vaše výhry vynásobit v hazardní hře.

Automat je dostupný jako výherní automat zdarma, ale pro možnost vyhrát reálné peníze musíte do tohoto automatu vložit své vlastní sázky. Vaše sázka může dosahovat 0,30 na jedno zatočení, když se rozhodnete roztočit všech 30 výherních linií. Pokud vás nebaví roztáčet válce manuálně, můžete vyzkoušet automatickou hru. Nastavit si můžete také doprovodnou hudbu, kterou je možné vypnout a zapnout.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu začínají od hracích karet s hodnotou od kluka až po eso. Mezi hodnotnější tematické symboly patří mývalové, lišky, lososové a vydry. Wild symbolem je medvěd a scatter symbolem je modrá květina.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti