Menu

Jaguar Warrior

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jaguar Warrior

Automat Jaguar Warrior Online ZdarmaS výherním automatem Jaguar Warior přišla společnost Casino Technology a vás pomocí tohoto automatu přenese doprostřed Mexika. Zde zažijete neuvěřitelnou atmosféru se spoustou nečekaných překvapení.

Automat Jaguar Warrior Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu vypráví o starověkém aztéckém městu, které je skvělým příkladem této vyspělé a sofistikované civilizace s jedinečnou kulturou. Při hraní si tak můžete prohlédnout ty nejvýznamnější monumenty tohoto města, jejich chrámy a pyramidy.

Válce tohoto automatu jsou naplněny symboly z aztécké kultury, kterými jsou například sochy ze zlata, oštěpy, šípy a zlatý had. Pozadí automatu je jednoduché. Jedná se o prostou kamennou zeď, na které je několik pochodní. Doprovodná hudba má tajemný nádech. Uslyšíte hlavně bubnování, které je pro tuto kulturu velmi typické. Dalším typickým prvkem je využití zlaté barvy, která vám celou hru bude připomínat, že právě zde můžete vyhrát i opravdové zlato.

Hodnotu vaší sázky si jednoduše nastavíte pomocí ovládacích tlačítek umístěných pod válci. Nastavit lze hodnotu a počet vsazených mincí, které dají dohromady celkovou sázku. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 20 výherních linií, takže budete mít spoustu šancí na vytvoření výherních kombinací.

Herní symboly

Válce můžete roztočit manuálně nebo automaticky. Ve hře na vás bude čekat celkem 8 standardních symbolů. Mezi ně patří i klasické symboly hracích karet od kluka až po eso. Tyto symboly jsou vytvořeny pomocí pestrých barev, ale jinak nejsou ničím speciální. Mezi tematické symboly patří meč, sekera a oštěp. Dalším symbolem je aztécký šaman. Scatter symboly tohoto automatu jsou aztécká pyramida a zlatá socha. Wild symbolem je aztécký válečník.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti