Menu

Money Bunny

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Money Bunny

Hrací Automat Money Bunny Online ZdarmaVýherní automat Money Bunny je automatovou hrou, která hráče přenese do fiktivního světa, ve kterém se točí naprosto vše kolem roztomilých malých králíčků. Neměli byste ale těmto huňatým stvořením dovolit vás příliš vyrušovat, protože tento výherní automat obsahuje jedno skvělé překvapení, které si nemůžete nechat ujít. O těchto krásných malých zvířátkách se v tomto automatu můžete dozvědět ledasco, ale hlavně se ujistěte, že všechny nabízené poklady skončí ve vaší kapse.

Hrací Automat Money Bunny Online Zdarma

Celý tento výherní automat zdarma je založen na roztomilých králíčcích a nelze o něm říci v podstatě nic více. Naprosto vše v tomto vysněném světě na vás bude působit dětsky a pohádkově. Rozvržení automatu je velmi diskrétní a světlé. Hráčům je zde ponechána spousta prostoru na obdivování všech dekorativních prvků. Na pozadí automatu je zobrazena široká krajina se zelenými kopci, které se táhnou až k obzoru. Na nich se nachází sem tam nějaké růžové kvítko a na obloze pluje několik bílých obláčků.

Jak hrát

Výherní automat Money Bunny se snaží vytvořit dojem překrásného a milého automatu, což se mu skvěle daří. Celý tento výherní automat obsahuje 3 válce a 9 výherních linií a nezapomnělo se zde ani na peněžní výhry. Pomocí ovládacích tlačítek můžete zadávat své sázky a měnit počet výherních linií. Po každé výhře si navíc můžete zahrát nepovinnou bonusovou hazardní hru, ve které je možné získat dvojnásobek vaší výhry. Platí zde samozřejmě pravidlo, že čím vyšší sázky vsadíte, tím vyšší výhry získáte. Jednotlivými herními symboly jsou například velikonoční vejce, čokoládoví zajíčci a ptáčci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti