Menu

Hockey League

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hockey League

Automat Hockey League Online ZdarmaVýherní automat Hockey League je založen jak jinak než na ledním hokeji. Pokud ale nejste fanoušky tohoto sportu nebo ho vůbec neznáte, tak nezoufejte. Tento výherní automat si užije naprosto každý.

Automat Hockey League Online Zdarma

Hokejové zápasy se odehrávají pouze na jednom jediném místě, kterým je hokejová ledová aréna. Automat se tak velmi přibližuje opravdovým hokejovým zápasům.

Válce tohoto automatu jsou orámovány televizní obrazovkou, jako byste se dívali na opravdový hokejový zápas. Ovládací tlačítka této hry naleznete přímo pod herní obrazovkou a těšit se také můžete na skvělou grafickou stránku, která dokonale spojuje jednoduchost s elegancí. Zvukový doprovod vytváří originální a dokonalou atmosféru. Díky výkřikům diváků nebo zvukům samotných hráčů si budete připadat, jako byste se tohoto zápasu sami účastnili a fandili svému oblíbenému týmu.

Jak hrát

Výherní automat Hockey League se řídí klasickými herními pravidly, které zaručují jednoduchou a plynulou hru pro všechny hráče, zvláště pro hráče bez žádných zkušeností. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Každý z válců obsahuje tři symboly, které jsou roztočeny. Na jednotlivé výherní linie se nemusíte plně soustředit, protože všechny výherní kombinace budou na konci každého kola zvýrazněny a poté vám budou vyplaceny příslušné výhry.

Speciální symboly

V této automatové hře si těch nejklasičtějších čtyř symbolů všimnete velmi snadno, ale výhry za ně jsou docela nízké. Jedná se o symboly hracích karet od esa po kluka. Mezi speciální symboly patří rozhodčí a tři hokejové hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti