Menu

Shamans Dream

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Shamans Dream

Shamans Dream Automat Online ZdarmaVýherní automat Shamans Dream je pětiválcem s 25 výherními liniemi. Tento automat online na vás dechne domorodou náladou a oživí dobu, kdy byla ještě Amerika obývána Indiány. V tomto automatu tak máte spoustu příležitostí naučit se něco o indiánech a při tom se skvěle pobavit.

Shamans Dream Automat Online Zdarma

 

Hráči, kteří chtějí získat výhry bez příliš častého zasahování do hry, mohou ke hraní využít režim automatické hry. Nastavit je zde možné počet zatočení válci, které za vás počítač odehraje.

Herní funkce

Pozadí tohoto výherního automatu vám doopravdy přímo vyrazí dech. Obrazovka znázorňuje západ slunce s červenou oblohou, která ve vás vyvolá mír a pohodu. Obloha je čistá, jen občas se na ní objeví nějaký mráček. Spodní část herní obrazovky znázorňuje zemi, která je vytvořena tmavými barvami, které se přenáší i za válce. Jednotlivé válce jsou průhledné a za nimi prosvítá pohled na tuto nádhernou divokou krajinu. Veškeré ovládací prvky naleznete pod herní obrazovkou v odděleném řádku. K dispozici budete mít tlačítka pro roztočení válců, otevření tabulky výplat, změnu počtu aktivních výherních linií a změnu hodnoty sázky.

Herní symboly

Na válcích můžete narazit na orly, meče, vlky, a lapače snů. Doprovodná hudba automatu je hudbou domorodých indiánů a již po chvíli si určitě budete poklepávat do jejího rytmu. Navíc tato hudba nastolí tu pravou herní náladu a v některých chvílích se postará, abyste byli pěkně napjatí. Symbol vlka je wild symbolem tohoto výherního automatu. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu, který vám také pomůže získat skvělé výhry. Scatter symbolem je lapač snů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti