Menu

Penguin Vacation Playtech

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Penguin Vacation Playtech

Automat Penguin Vacation Playtech Online ZdarmaPenguin Vacation je video automat pocházející od společnosti Playtech. Již podle názvu vám bude jasné, že je tento automat plný roztomilých tučňáků, kteří si užívají své prázdniny na ledě. Automat je jednoduchý a jeho téma je mrazivě osvěžující.

Automat Penguin Vacation Playtech Online Zdarma

 

Pozadí tohoto automatu je vytvořeno z ledu, který pokrývá naprosto celou herní obrazovku. Válce jsou podbarveny modrou barvou a jsou umístěny doprostřed herní obrazovky. Ovládací tlačítka se nachází tradičně pod válci, ale neobyčejně jsou v tomto automatu zobrazeny v rámci vyskakovacího menu, proto je neuvidíte na herní obrazovce neustále.

Výherní automat Penguin Vacation možná nepředstavuje tu nejoriginálnější automatovou hru, ale jeho grafická stránka dosahuje výjimečné kvality. Na válcích se navíc seznámíte se spoustou roztomilých a radujících se tučňáků.

Tento výherní automat se řídí několika málo jednoduchými pravidly. Jedná se o pětiválec s 20 výherními liniemi. Pro získání výher musíte tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů právě na aktivních výherních liniích. Na levé straně válců se nachází vyskakovací menu, které otevřete, jakmile na něj najedete. Zde můžete využít tlačítek + a – k nastavení výše svých sázek nebo k nastavení počtu aktivních výherních linií. Také můžete využít režimu Turbo, který výrazně zvýší herní tempo.

Speciální tučňáci

Wild symbolem je klouzající se tučňák, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Výhry získané pomocí wild symbolu budou vynásobeny 2x. Scatter symbolem je díra v ledu na chytání ryb. Scatter symboly vám vyplatí scatter výhry, ale také aktivují spiny zdarma s násobitelem výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti