Menu

Lost Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lost Treasure

Lost Treasure Online Výherní Automat ZdarmaChtěli byste objevit hluboký a tmavý ztracený důl? Výherní automat Lost Treasure zdarma od společnosti Wazdan Gaming je opravdu dobrodružný a napínavý. Pokud dokážete s rozvahou zvolit správnou cestu, povede vás do legendárního diamantového dolu. Zde na vás bude čekat 25 výherních linií na 5 válcích. Válce mají podobu kamenů, které se vždy při jejich roztočení sesouvají dolů. Skvělé animace tak máte zaručeny. Pohyb kamenů doprovází i doprovodné zvuky a bylo dbáno i na všechny ostatní detaily.

Lost Treasure Online Výherní Automat Zdarma

 

Doposud jste mohli považovat určité věci jako váš konec, ale po pravdě, je to jenom začátkem. V tomto výherním automatu narazíte na karetní symboly od 9 po eso a na další hodnotné symboly. Nejlepší způsob, jak se s jednotlivými symboly seznámit, je kouknout se do tabulky výplat. Čekají na vás bary, diamanty a další vzácné kameny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti