Menu

Gem-O-Rama

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gem-O-Rama

Gem-O-Rama Automat Online ZdarmaVýherní automat Gem-O-Rama je klasickým automatem s diamanty, který se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Výhry zde získáte za spojení minimálně tří stejných symbolů. Co se týče grafické stránky, převládající barvou je v tomto automatu fialová barva, která nechává všechny hrací symboly skvěle vyniknout. Odrazy světla pak v automatu zajistí 3D efekt jednotlivých symbolů.

Gem-O-Rama Automat Online Zdarma

 

Mimo to, že tento výherní automat zdarma opravdu dobře vypadá, tak obsahuje také velmi dobré speciální funkce. Mezi ně patří re-spiny jednotlivých válců, expandující wild symboly a třpytivé diamanty, které zdvojnásobí výherní linie. Tento výherní automat si může zahrát opravdu kdokoli. Než se ale pustíte do vsazení vlastních peněz, je možné si automat vyzkoušet zdarma. Funkce automatického hraní pak hráčům ještě zjednoduší točení válci. Automaticky je možné nastavit až 1000 her. Není však možné nastavit limit ztráty ani výhry.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou inspirovány drahými kameny. Tím nejméně hodnotným symbolem jsou zelené a červené drahokamy. Za žluté, modré a oranžové drahokamy získáte výhry o něco vyšší, ale tím nejhodnotnějším kamenem je fialový diamant. Jednotlivé symboly vám svými barvami možná budou připomínat tradiční ovocné symboly třešní, pomerančů, citrónů, atd.

Červená sedmička je tradičně tím nejhodnotnějším symbolem. Speciální funkci nabízí bílý diamant. Který při zobrazení na prvním nebo pátém válci vyplatí dvojnásobné výhry za všechny výherní kombinace získané v daném kole. Další speciálním symbolem je expandující wild symbol, který se objevuje na prostředních třech válcích, a navíc aktivuje maximálně 3 re-spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti