Menu

Goal!!!

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Goal!!!

Hrací Automat Goal!!! Online ZdarmaJe čas na opravdový sport a vývojářská společnost Booming Games vám pomocí tohoto výherního automatu zdarma přináší vaši sportovní chvilku. Všichni fotbaloví fanoušci zažijí v tomto výherním automatu zdarma opravdové vzrušení. Automat má celkem 16 výherních linií a celé herní pole má velikost 4*4. Výherní linie protínají hrací pole směrem zleva doprava, svrchu dolů, zprava doleva a zespodu nahoru. Výše výher ale v tomto automatu také závisí na směru, ve kterém je vytvoříte. V určitém směru získáte vyšší výhry než v jiném. Nejvíce při tom můžete vyhrát přes 120 000 kreditů. Válce jsou umístěny na pozadí zobrazující stadión a pokrývají je fotbalové symboly. Narazíte například na dva symboly fotbalových dresů. Jeden z nich je fialový s číslem 7 a druhý má číslo 10.

Hrací Automat Goal!!! Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma se od ostatních automatů liší svým počtem válců. Většina video automatů má 3 nebo 5 válců, tento automat ale pracuje se 4 válci. Hráči navíc mohou využít speciální násobitele, které závisí na směru výherních linií. Za vytvoření výherní kombinace ve směru zleva doprava získáte standardní cenu podle tabulky výher. Vytvoříte-li ale výherní kombinaci zprava doleva, vaše výhra bude zdvojnásobena. To stejné platí i pro výherní kombinace vytvořené ve směru seshora dolů. Výhry ve směru zespodu nahoru budou vynásobeny 4x. Scatter symbolem je symbol trofeje, který vám přinese výhry v hodnotě pětinásobku a desetinásobku vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti