Menu

A Night in Paris

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

A Night in Paris

Hrací Automat A Night In Paris Online ZdarmaPopulární volba spisovatelů a umělců, město Paříž našla svou cestu do světa online automatů zdarma. Jde o další 3D online výherní automat od Betsoftu s názvem Noc v Paříži a pozve Vás na krátkou prohlídku města lásky v noční době. Ačkoli tato hra není inspirována hollywoodským hitem od Woodyho Allena, ve skutečnosti, je podle typických francouzských filmů. Hra má vynikající 3D animace a grafiku, jako je tomu u všech 3D her od developera Betsoft, v kombinaci s příjemným hudebním doprovodem v pozadí.

Hrací Automat A Night In Paris Online Zdarma

 

Noc v Paříži je 3D online automat s 5 válci a 30 výherními řadami. Téma hry se točí kolem vloupání plánovaného malinko naivním zlodějíčkem, který neví, že mu v cestě za lupem stojí ostraha a také strážný pes, kteří jsou jedněmi z nejdůležitějších symbolů ve hře. Mezi další symboly, které odrážejí pařížský styl a kulturu a jsou také přítomny na válcích patří Eiffelova věž, croissant, socha, váza, pár holubic, dva milenci v kavárně na ulici, zloděje, strážného a jeho psa. Mezi Bonusové symboly ve hře patří odznak bezpečnostní agentury a obraz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti