Menu

Jewels World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jewels World

Výherní Automat Jewels World Online ZdarmaJewels World je jednoduchý a vysoce zábavný výherní automat zdarma. Můžete ho hrát po dlouhé hodiny a vůbec se u toho nebudete nudit. Tento výherní automat nemá příliš zdobivou grafickou stránku ani velmi pokročilé animace. Místo toho můžete očekávat jednoduchou a příjemně vypadající pestrobarevnou grafiku a animace. Jednotlivé symboly zobrazují šperky, drahokamy a další související předměty, jako je například truhla s pokladem a koruna. Narazit můžete i na speciální symbol v podobě několika zlatých cihel. Speciální je díky svým schopnostem. Jedná se o wild symbol, který může změnit nevýherní kombinace symbolů na výherní během několika vteřin.

Výherní Automat Jewels World Online Zdarma

 

Dalším speciálním symbolem je truhla s pokladem. Jedná se o opravdový poklad pro všechny hráče, protože vám otevře dveře k 15 spinům zdarma s násobiteli. Tyto dvě zmíněné funkce jsou jediné bonusové funkce, které má tento výherní automat s 5 válci v nabídce. Měli byste se ale zaměřit ještě na další tři běžné hrací symboly, které jsou důležité díky vysokým výhrám. Nejhodnotnějším je symbol koruny, který vám nabídne výhry až v hodnotě 6250 mincí. Ostatní symboly jsou symboly drahokamů, které nabízí nižší, ale za to mnohem častější výhry. Hodnota výher ale závisí i na hodnotě vašich sázek. Chcete-li vyhrát vyšší částky, zahrajte si tento výherní automat s vyššími sázkami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti