Menu

Fire Bird

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fire Bird

Hrací Automat Fire Bird Online ZdarmaUž jste někdy viděli kouzelného ptáka? Jestli ne, tak máte štěstí. Fire Bird je prý jedním z unikátních stvoření s kouzelnou mocí a je prezentován ve vlastním hracím automatu online.
Jedná se o hrací automat zdarma jménem Fire Bird od Wazdan Gaming. K jeho hraní nepotřebujete nadpřirozené schopnosti, protože štědré odměny můžete získat s pomocí hlavní postavy.

Hrací Automat Fire Bird Online Zdarma

 

Automat Fire Bird má tři válce a pět výherních linií. Jeho zvukové efekty a grafika je také velmi lákavá. Na pozadí jsou zobrazeny plameny, které dotvářejí opravdu horkou atmosféru. To vás připraví na štědré výhry, kterých můžete dosáhnout. Na válcích se zobrazuje široká škála symbolů jako třešně, pomeranče, švestky, melouny, hrozny, citróny, červené sedmičky a zvony. Všechny symboly jsou podkresleny bílým pozadím, ale můžete také narazit na symboly na černém pozadí.
Při hře byste se měli snažit sesbírat právě tři symboly na černém pozadí na aktivní výherní linii, protože ty obsahují skrytého ohnivého ptáka. Když se vám to podaří, uvolníte opravdovou moc tohoto kouzelného ptáka. Ohnivý pták vám pomocí animace zobrazí vaši výhru, která bude v tomto případě o hodně vyšší. A navíc fungují symboly na černém pozadí i jako běžné symboly a mohou doplnit vaše výherní kombinace.
Jedinou nevýhodou této hry je absence dalších speciálních funkcí, ze kterých byste mohli těžit. Jedná se ale o skvělou hru s příjemnou grafikou, obrovskými výhrami a ještě více. Z celkového pohledu je automat online zdarma Fire Bird zábavnou hrou. Hlavní podstatou hry je tvoření výherních kombinací se symboly na černém pozadí a využití kouzelných sil uvolněného ohnivého ptáka. Právě zmíněné kouzelné stvoření vám přinese opravdový poklad, když ho najdete. Rozhodně nebudete litovat, když se rozhodnete dát této hře šanci a zapojit se do honu na toto výjimečné stvoření. Tak se připravte, roztočte válce a hledejte ceny skrývající se pod černými políčky!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti