Menu

The Three Stooges

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Three Stooges

The Three Stooges Automat Online ZdarmaThe three stooges: Disorder in the Court je výherním automatem naplněným všelijakými pošetilostmi, které na vašem seznamu herních automatů rozhodně nesmí chybět. Od tohoto výherního automatu lze očekávat opravdu hodně, tak se pojďte přesvědčit, zda budou vaše očekávání splněna. Automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Předlohou pro tento výherní automat je klasický americký film s názvem Tři moulové, ve kterém vystupují: Larry Fine, Moe Howard a Curly Howard. Tento výherní automat tak vznikl k jejich poctě a jeho design ve vás vyvolá notnou dávku nostalgie.

The Three Stooges Automat Online Zdarma

 

Počet výherních linií je v tomto výherním automatu fixní a manuálně nemůže být změněn. Pro změnu sázky tak musíte upravit pouze výši vsazené částky. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,25 až do 12,50. Tento výherní automat nabízí také funkci automatické hry, ve které se spiny mohou točit automaticky. Automat je navíc vhodný opravdu pro všechny hráče, nezávisle na jejich herních zkušenostech.

Jednotliví moulové se na válcích zobrazují jako symboly. Tím nejhodnotnějším symbolem automatu je Gail Tempest, tanečnice nebo obhajující právník. Tyto symboly vám mohou vyplatit až 1000 mincí. Wild symbol tohoto automatu vám může vyplatit až 3000 mincí a mimo jiné může nahradit všechny ostatní herní symboly. Scatter symbol vám u tohoto soudu vyplatí 15, 20 nebo 25 spinů zdarma. Jejich počet závisí na počtu scatter symbolům které na válcích zobrazíte. Bonusová hra se nazývá Útočník a bonusovým symbolem je papoušek Polly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti