Menu

Galactic Cash Attack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Galactic Cash Attack

Galactic Cash Attack Automat Online ZdarmaGalactic Cash Attack je fantastický výherní automat zdarma, který byl vytvořen s nápadem posbírat veškeré vesmírné bohatství. Cestování vesmírem je jedním z těch nejlepších zážitků, které může člověk prožít. Naneštěstí je tento zážitek dostupný pouze malému počtu lidí. A právě proto tvůrci výherních automatů vydávají řadu výherních automatů zdarma založených na vesmíru a na cestování vesmírem. Tento výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Habanero je právě jedním z nich. Mimo poskytnutí tak nádherných zážitků, jako je cesta do vesmíru, vás tento výherní automat zdarma také obdaří nádhernými výhrami.

Galactic Cash Attack Automat Online Zdarma

 

Design automatu je jednoduše bezchybný a úchvatný. Od samotného pozadí až po grafickou stránku, animace a symboly, nikde nenarazíte na naprosto žádnou chybičku. Ani na tu nejmenší. Použité symboly prezentují vesmírné rakety a mimozemšťany. Mimo nich je zde i šílený vědec s robotickým okem. Všechny symboly mají své konkrétní ceny, které se mění v závislosti na určitých faktorech. Příkladem je třeba hodnota sázek a výherní kombinace. Ovládání automatu je také velmi jednoduché. Ke hraní nepotřebujete žádné speciální zkušenosti a i tak můžete v tomto automatu vyhrát skvělé částky. Jako je obvyklé, i tento výherní automat zdarma má 5 válců, což je podobné u všech ostatních výherních automatů od společnosti Habanero. Maximální počet aktivních výherních linií je 50. Tento počet hráčům zajišťuje velmi časté výhry. Ani v tomto výherním automatu zdarma se nezapomnělo na bonusové funkce včetně napínavých spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti