Menu

Puppy Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Puppy Party

Hrací Automat Puppy Party Online ZdarmaJe na čase ponořit se do tohoto roztomilého výherního automatu a skvěle se u toho pobavit. Skvělou zábavou to ale nekončí, protože na vás mimo jiné čekají i nádherné peněžní výhry.

Hrací Automat Puppy Party Online Zdarma

 

Výherní automat The Puppy Party je naplněný obrovskými výhrami a roztomilými štěňátky. Pravidla automatu jsou jednoduchá a výhry můžete získat hned několika způsoby.

Hrací Automat The Puppy Party se vyznačuje kreslenou grafickou stránkou, která je velmi příjemná a zahrnuje spoustu barev a plynulé a dynamické animace.

Pozadí herní obrazovky je zelené a podobá se širokému pásu trávy, kde si mohou štěňátka hrát a volně pobíhat. Jednotlivé válce jsou pak transparentní a ovládací panel je ukryt pod tlačítkem ozubeného kolečka na spodní straně herní obrazovky.

Celá hra obsahuje pouze několik málo vizuálních efektů a veškeré nastavení bylo shrnuto do odděleného menu. V něm naleznete všechna potřebná tlačítka k nastavení sázek i výherních linií. Pravidla automatu jsou při tom jednoduchá a přímá.

Jak hrát

Výherní automat The Puppy Party obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií. Abyste vyhráli, musíte najít ty správné kombinace symbolů na aktivních výherních liniích. Počet výherních linií, se kterými chcete hrát, si můžete nastavit podle sebe. Nastavit je také možné výši sázky na každou výherní linii. Nastavení sázek můžete upravit kdykoli mezi jednotlivými spiny. Symboly automatu zobrazují roztomilá štěňátka, která vás dovedou k velmi vysokým výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti