Menu

Sugar Smash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar Smash

Výherní Automat Sugar Smash Online ZdarmaSugar Smash je výherní automat zdarma, který si můžete zahrát online. Grafická stránka tohoto automatu vám bude připomínat slavnou hru Candy Crush Saga, ale na rozdíl od této hry se jedná o výherní automat zdarma, který vám nabídne spoustu peněžních výher. Vsadit si můžete až na 50 výherních linií a nejnižší sázkou je 0,50 mincí. Maximálně si ale můžete vsadit až 500 mincí.

Ve hře je také spousta lákavých a štědrých funkcí, například to je 25 spinů zdarma nebo výhry v hodnotě 500násobku vaší sázky. Symboly loga automatu mají funkci scatter symbolů, které mohou aktivovat překvapivý jackpot. I když je počet výherních linií fixní a automat se vyznačuje celkem nízkým rozptylem sázek, tak na vás bude čekat spousta šancí na získání opravdu slušných výplat.

Výherní Automat Sugar Smash Online Zdarma

 

Nyní se zaměřme na jednu z těch věcí, které jsou v tomto výherním automatu velmi důležité, na grafiku. Tento výherní automat zdarma má neuvěřitelnou grafickou stránku, ale to není zdaleka vše. V nabídce je také bonusové scatter kolo, které výrazně zvyšuje rychlost hraní. Vyzkoušet také můžete další bonusové kolo, ve kterém si můžete vytvořit vlastní zmrzlinu. Co se týče vizuálních efektů, tak se zkrátka jedná o jednu z těch nejoriginálnějších automatových her.

Kvalita grafiky je navíc velmi vysoká a mezi důvody, které vás k tomuto výhernímu automatu budou přitahovat opakovaně, patří i nádherně roztomilá cukrová krajina na jeho pozadí a malá holčička s lízátkem. Automat se tak podobá slavným mobilním hrám více než jakémukoli výhernímu automatu. Vyhrát můžete až 500x hodnotu vaší sázky a těšit se také můžete na pořádnou dávku stacked wild symbolů. Tak na co ještě čekáte? Dejte se do hraní právě teď.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti