Menu

Sizzling 6

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sizzling 6

Výherní Automat Sizzling 6 Online ZdarmaSizzing 6 od společnosti Novomatic je výherní automat zdarma, který vám přináší možnost zahrát si na online výherním automatu bez jakýchkoli zápletek. Také se můžete těšit na zábavné postavy místo těch tradičních. Sizzling 6 je pokračováním původní hry od společnosti Novomatic s názvem Sizzling Hot, ale aby tato hra opravdu stála za to, má přidaný jeden válec. To znamená že Sizzling 6 vám nabízí 6 válců, 5 výherních linií a klasické téma. Jediné podobné hry od stejného výrobce jsou Sizzling Gems a Just Jewels.

Výherní Automat Sizzling 6 Online Zdarma

 

Tato hra má velmi živé herní prostředí. Je naplněna třešněmi a dalšími exotickými symboly, které si zamilujete. Wild symbolem je zde žolík, který nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol hvězdy. Tato hra umí zaplnit své hrací pole žolíky a scatter symboly, takže kdykoli vyhrajete, vyhrajete opravdu velký balík.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti