Menu

Lucky Fortune Cat RT

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Fortune Cat RT

Lucky Fortune Cat RT Automat Online ZdarmaČínská kultura považuje kočky za zvířata přinášející štěstí a vývojářská společnost Red Tiger vytvořila tento hrací automat zdarma, aby přinesla tato nádherná stvoření přímo před vás. Mimo koček ale tento výherní automat zdarma obsahuje i další čínské symboly štěstí. Každý z těchto symbolů je navíc spojen s několika úžasnými peněžními výhrami. Tím nejdůležitějším a nejštědřejším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je ale symbol kočky přinášející bohatství a štěstí. Čím více kočičích symbolů zobrazíte na válcích tohoto výherního automatu zdarma, tím bohatší budou vaše výhry. K dispozici budete mít i wild symbol, který vám mimo jiné přinese i dodatečné šance na získání výher. Wild symbol má podobu nádherně vyobrazeného páru zlatých rybek. Po pravdě jsou všechny symboly přinášející štěstí vytvořeny jako zlaté symboly.

Lucky Fortune Cat RT Automat Online Zdarma

 

Jedná se tak o naprosto nádherný soubor symbolů, který vás opravdu ohromí. Prvky jako pozadí automatu s grafickou stránkou a animacemi jsou také nádherné. Navíc, abyste si tento výherní automat mohli zahrát, nemusíte dělat nic složitého. Jeho pravidla jsou velmi jednoduchá a jasná, takže i pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti s výherními automaty zdarma, můžete si tento automat užít opravdu naplno. Automat má celkem 5 válců a 20 výherních linií, což je základní a jednoduché rozložení. Počet výherních linií je fixní, takže jedinou věcí, kterou musíte před zahájením hry udělat, je nastavit si hodnotu sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti