Menu

Jokers Five

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jokers Five

Hrací Automat Jokers Five Online ZdarmaJoker’s five je výherní automat s pěti válci a 5 výherními liniemi. Ve hře je wild žolík, který se stará o vynásobení výherních kombinací s nižšími symboly. Celý automat obsahuje pouze 9 symbolů, které si jistě ihned zapamatujete. Každou výhru můžete navíc zdvojnásobit pomocí hazardní hry. Stačí si vybrat jednu ze dvou nabízených karet. Pokud ale vaše volba nebude správná, celou vaši aktuální výhru ztratíte. Výhru můžete do hazardní hry vložit i několikrát po sobě, až do dosažení stanoveného limitu.

Hrací Automat Jokers Five Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat zdarma je graficky velmi povedený a hráče přímo oslní všudypřítomným zlatem. V tomto výherním automatu můžete navíc využít funkci automatické hry a budete pouze sledovat vaše nabíhající výhry. Při získání spinů zdarma bude automatická hra zastavena. Dobrou zprávou také je, že můžete využít všech 5 výherních linií najednou a můžete tak použít vaši nejlepší strategii k obdržení těch nejvyšších výher. Výherní kombinace, ve které bude některý ze symbolů srdcí, piků, křížů nebo kárů nahrazen jedním nebo dvěma wild symboly, bude vynásobena. Po každé výplatě výher bude automaticky zahájena hazardní hra.

Herní symboly

V tomto výherním automatu narazíte hned na několik herních symbolů, mezi které patří například zelený diamant, modrý kříž, žlutá hvězda, červené srdce, čtyřlístek, symbol dolaru, fialové piky a sedmičky. Vám se ale nejvíce vyplatí vsadit na žolíka, protože ten vám v tomto automatu přinese vždy spoustu výher.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti