Menu

Enchanted Crystals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Enchanted Crystals

Výherní Automat Enchanted Crystals Online ZdarmaPodle názvu této hry by se dala očekávat trošku jiná hra ve stylu diamantů, jako například Gemix (také od Play’N’Go). Ukázalo se však, že hra je laděná spíše do mystického vílího stylu, což je dnes považováno za velmi oblíbené téma. Kombinace bezstarostné hudby ve stylu kouzel, skvělé grafiky a velmi dobře zakomponovaných zvukových efektů činí tuto automat hru velmi hratelnou. Ve hře je dostatek speciálních funkcí, aby vás dokázaly zabavit a při tom hra nebyla příliš přeplněná. Bonusy zahrnují opětovná zatočení, bonusovou volnou hru a také bonus výběru ceny z několika možností.

Výherní Automat Enchanted Crystals Online Zdarma

 

Od Play’N’Go je to nezvyklé, ale jedná se o výherní automat s 243 výherními možnostmi. Nejsou zde žádné výherní linie, místo toho tvoří výherní kombinaci jakékoli spojení stejných symbolů na sousedních válcích zleva doprava. To způsobuje nižší hodnotu jednotlivých výher, ale na druhou stranu jich zase získáte vyšší počet, často ve spojení s expandujícím wild symbolem.
Grafická stránka je vypracovaná opravdu nádherně s různými vílami jako hlavními symboly. Ve hře se také objevují motýli a goblin (který v bonusové hře krade diamanty). Když vyhrajete, symboly se rozsvítí jiskřivou spirálou blikající kolem nich. Hudba jakoby klesá a stoupá střídajíc rytmické údery se zvuky okolí. Zintenzivní během bonusových funkcí, zvláště když se dostanete do podzemního gobliního doupěte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti