Menu

Easter Eggs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Easter Eggs

Hrací Automat Easter Eggs Online ZdarmaPokud jsou velikonoce vaší oblíbenou částí roku, pak je ten pravý čas, abyste objevili spoustu svátečního veselí ve hracím automatu online zdarma Easter Eggs od společnosti Plan’N’Go. Za nalezení velikonočně laděných předmětů, jako je například malinkaté ochmýřené kuřátko, velikonoční zajíčci, jehňátka a kuřátka, můžete získat celou řadu výher. Hra je také plná zábavných velikonočních bonusových funkcí, příkladem je wild symbol zlatého vejce, scatter symbol vejce naplněného sladkostmi, volná zatočení s násobitelem výhry a bonus košíku se sladkostmi.

Hrací Automat Easter Eggs Online Zdarma

 

Tou nejlepší zprávou však je, že si tuto velikonoční nadílku můžete vychutnávat kdykoli, bez ohledu na to, kdy se vám zamane prožít trochu sváteční nálady. A navíc můžete hrát dokonce na vašem oblíbeném mobilním zařízení, nejlépe na tabletu. Pro hru si můžete nastavit vaši ideální kombinaci počtu hracích linií, počtu vsazených mincí a jejich hodnotu, abyste získali tu nejvhodnější výši sázky přímo pro vás. Nezáleží na tom, zda jste hráč s vysokým či nižším rozpočtem. Tento hon za velikonoční nadílkou se odehrává na krásné jarní louce plné narcisů a svěží zelené trávy a to je právě tím perfektním místem pro relaxaci, pozorování rozpustilých jehňátek a hledání vašeho štěstí.
S tímto všeobecně zábavným tématem, vysokými tematickými cenami a skvělými bonusy se opravu domníváme, že tvůrce Play’N’Go se s tímto hracím automatem opravdu trefil do černého.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti