Menu

Dragon Ship

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragon Ship

Automat Dragon Ship Online ZdarmaDragon Ship je výherním automatem online pro mobilní telefony, který je součástí série výherních automatů od Play’N’Go. Má pět válců a 15 výherních linií a hráči si tuto hru mohou zahrát jak za opravdové peníze, tak i zadarmo. Samozřejmě při hraní hry zadarmo pak nemáte nárok na vyplacení žádných výher. V případě, že hru Dragon Ship hrajete za opravdové peníze, tak jsou vám k dispozici možnosti pro nastavení výše úrovně vaší sázky.

Automat Dragon Ship Online Zdarma

 

Symboly ve hře Dragon Ship zahrnují Vikingy, štít, sekeru, lesní roh a vysoké hrací karty, jako je desítka, kluk, královna král a eso. Jednou z těch nejúžasnějších funkcí tohoto výherního automatu je fakt, že hráči zde mohou doopravdy očekávat obrovskou návratnost jejich sázek. Pro hru je radno aktivovat si všechny výherní linie, protože bez toho nebudete mít nárok na získání maximálního jackpotu ve výši 2500 mincí. Procento návratnosti u této hry je neuvěřitelných 94 %.
Výherní automat Dragon Ship představuje automat s více výherními liniemi, takže si hráči mohou zvolit libovolný počet linií, které chtějí aktivovat. Herní instrukce jsou dostupné přímo na vašem mobilním zařízení, takže porozumění hře a její ovládání je pro hráče velmi snadné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti