Menu

House Of Fun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

House Of Fun

Hrací Automat House Of Fun Zdarma OnlinePokud hledáte spoustu zábavy a dobrodružství, pak je výherní automat House of Fun vaší poslední zastávkou. Tento pětiválcový 3D automat se 30 výherními liniemi od společnosti Betsoft vám zaručuje napínavý a lukrativní herní zážitek.

Hrací Automat House Of Fun Zdarma Online

 

V tomto výherním automatu na vás čeká 3D kinematografická grafická stránka a kvalitní doprovodný zvuk, což je již jakousi značkou všech her od Betsoft. Výherní automat je také kompatibilní s operačními systémy Linux, Mac a Windows, ale bohužel ještě není dostupný na mobilní platformě této společnosti. Hodnoty mincí ve výherním automatu House of Fun se pohybují mezi 0,02 a 0,50. Na každou výherní linii můžete vsadit až 5 mincí najednou a maximální sázka tak činí 125 mincí. Přesně tento počet mincí vsaďte, pokud chcete vyhrát jackpot v hodnotě 12 500 mincí.

Hrací automat zdarma House of Fun je velmi jednoduchou hrou a stejně jako všechny ostatní automaty od společnosti Betsoft je velmi interaktivní se skvělou grafikou. Na herní obrazovce se jednoduše dozvíte vaši aktuální sázku, stav účtu i vaše výhry, které jsou zobrazeny na vrchním okraji hracího pole. Naprosto vše si zde můžete nastavit podle vašich vlastních požadavků. Skvělá grafika, úžasné animace a kreativní symboly. To vše odlišuje výherní automaty společnosti Betsoft od ostatních. Chcete-li si zahrát jednoduchý, ale lukrativní online automat, pak rozhodně House of Fun musíte vyzkoušet!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti