Menu

Desert Oasis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Desert Oasis

Výherní Automat Desert Oasis Online ZdarmaVýherní automat Desert Oasis se vyznačuje velmi nádhernou grafikou, kde jsou přítomni velbloudi i skryté poklady. Jakmile tento výherní automat spustíte, dýchne na vás svým nezaměnitelným orientálním kouzlem.

Výherní Automat Desert Oasis Online Zdarma

 

Tento výherní automat je stejně tak osvěžující záležitostí jako pravá oáza nacházející se v poušti. Když tento výherní automat spustíte poprvé, tak si jako první všimnete kvality grafické stránky. Hlavním tématem tohoto výherního automatu jsou zlatavé písečné duny a skalnaté výstupky. Soucit ve vás vyvolá šejk, který se snaží po herní obrazovce projít se svou opicí a velmi tvrdohlavým velbloudem. Ten se ale každému zatáhnutí otěžemi vzpírá a prostě nechce jít dál. Pro vás to je ale štěstí, protože je vidět, že velbloud na zádech nese velmi cenný náklad.

Jakmile se ponoříte do hraní tohoto výherního automatu, jeho téma vás naprosto pohltí. Válce jsou umístěny na písečné pozadí a jsou orámovány. Navíc je na pozadí vidět tradiční pouštní stan, který čeká na své obyvatele.

Herní symboly

Na válcích naleznete spoustu symbolů, které jsou s tématem spojeny. Například jsou to boty se zakulacenou špičkou, lampy, opice, kouzelný koberec a šejk. Dokonce jsou zde přítomny i vysoké karetní symboly, které jsou navrženy tak, aby ladily s tématem. Jejich písmena jsou tak ornamentálního vzhledu a jejich barva se podobá některým drahokamům.

Hudební doprovod výherního automatu Desert Oasis mu přidává na zajímavosti. Uslyšíte neodolatelné tóny arabské hudby, které vás od hraní jen tak nepustí. Tak na nic nečekejte a pojďte si chvíli odpočinout v přítomnosti tohoto výherního automatu, který vám u toho vyplatí i skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti