Menu

Ten or Twenty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ten or Twenty

Výherní Automat Ten or Twenty Online ZdarmaTen or Twenty je nejnovější výherní automat zdarma, který je velmi slibný. Vypadá to, že společnost Wazdan Gaming dala do vytvoření tohoto výherního automatu opravdu všechno. Nejenže použité animace naprosto předčí všechny ostatní automaty, ale doprovodná hudba vás naprosto okouzlí. Hledáte-li pořádnou dávku povyražení, tak sáhněte právě po tomto výherním automatu. Společně s banány hrajícími na kytaru a citróny s rumbo koulemi si užijete spoustu zábavy. Když ještě mimo to budete mít šanci vyhrát až 4000x výši vaší sázky, tak se jedná o naprosto jasnou věc.

Výherní Automat Ten or Twenty Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 20 výherních linií, ale můžete si zvolit hrát třeba jen s deseti. Stačí změnit nastavení ovládacími tlačítky pod válci. Minimální sázka je 20 kreditů na jedno zatočení a maximální sázkou je 40 kreditů na výherní linii. To znamená až 800 kreditů na zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti