Menu

Chicago Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chicago Novomatic

Výherní Automat Chicago Online ZdarmaJste připraveni na cestu zpět časem? Tohle je jedna z těch nejklasičtějších her od Novomatic s dokonalou grafikou. A co na tom, že je hra černobílá? Právě to je součást navození atmosféry tehdejších let. Tato hra totiž pojednává o starém Chicagu a jakoby vás do něj přenese. Nejlepší na hře však je její příběh, díky kterému vám bude běhat mráz po zádech. Tento příběh vás bude v průběhu hry do ní samotné více a více vtahovat a udrží tak vaši pozornost. Zkrátka a dobře se jedná o jednu z těch her, kterým se určitě nebudete moci ubránit. Další podobné výherní automaty zdarma jsou například Happy Fruits a Hollywood Star.

Výherní Automat Chicago Online Zdarma

 

Tato hra se nikdy nestane monotónní. Jedná se o jednu z těch nejoriginálnějších her s chytře zvoleným tématem. Navíc je provedena velmi tvořivě. Hra je dostatečně štědrá a sázet budete moci na jednotlivé výherní linie staromódním stylem. No a pak už se od této hry jednoduše neodtrhnete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti