Menu

Halloween Horrors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Halloween Horrors

Automat Zdarma Halloween Horrors OnlineHalloween Horrors je napínavou záležitostí pro všechny fanoušky výherních automatů. Tento úžasný Haloweenský výherní automat online zdarma je jedním z nejstrašidelnějších výherních automatů zdarma, který jsem kdy hrál. Od počínající animace až po samotné pozadí hry, symboly a zvukové efekty, všechny tyto prvky jsou perfektně organizovány přesně tak, aby hráči měli ty nejstrašidelnější zážitky. Design tohoto automatu je opravdu vydařený. Grafická stránka i samotné animace jsou velmi vysoké kvality a většina symbolů je vytvořena v podobě kreslených postaviček. Samozřejmostí je, že jsou skvěle propojeny s tématem automatu.Mimo tematické symboly obsahuje tento výherní automat i symboly hracích karet, ale ty nejvyšší výhry se nicméně pojí právě s tematickými symboly.

Automat Zdarma Halloween Horrors Online

 

Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje skvělé spiny zdarma, které jsou tou největší atrakcí tohoto automatu a aktivovat je můžete scatter symbolem v podobě lebky. Narazit také můžete na wild symbol, který má podobu dýně.Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto skvělého výherního automatu zdarma je kouzelnický klobouk, který vám vyplatí výhru v hodnotě 750násobku vaší sázky.
Tento výherní automat je vytvořen jako pětiválec s 25 výherními liniemi. Počet výherních linií si můžete nastavit podle vlastních preferencí, stejně tak jako hodnotu a počet vsazených mincí, a pokud si chcete hraní usnadnit, můžete klidně využít i tlačítko pro automatickou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti