Menu

Gemmer

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gemmer

Hrací Automat Gemmer Online ZdarmaVýherní automat Gemmer je tradičním výherním automatem s 5 válci a 30 výherními liniemi. Speciální funkcí tohoto výherního automatu jsou explodující výherní kombinace, které po výbuchu zmizí a na jejich místo budou doplněny nové symboly. Hráči tak v rámci jedné hry mohou dosáhnout několika posloupných výher. Zároveň budou aktivní násobitelé 2x, 3x a 5x. Těšit se tak můžete na opravdu lukrativní výherní sekvence.

Hrací Automat Gemmer Online Zdarma

 

Hráči si nastavení tohoto výherního automatu mohou upravit podle sebe. Záleží tak pouze na nich, kolik chtějí do hry vsadit a s kolika výherními liniemi chtějí hrát. Nejvíce je možné aktivovat všech 30 výherních linií a sázky se mohou pohybovat od 0,05 do 1,00 dolaru na výherní linii. Celkově je možné vsadit na všechny výherní linie od 1,50 dolaru až do 30 dolarů. Rozsah sázek je tak velmi vysoký a vhodný pro všechny druhy hráčů. Výhry je možné získat za spojení minimálně tří stejných symbolů a pohybují se od trojnásobku sázky až po jackpot v hodnotě 2500násobku.

Zapomenout se nesmí ani na násobitele, které budou aktivovány vždy při každé posloupné výhře a mohou dosáhnout až hodnoty 5x. Pokud se hráčům podaří vyhrát jackpot s tímto násobitelem, mohou si užít 12 500x hodnotu své sázky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují klasické symboly karet, které jsou doplněny symboly drahých kamenů, jako jsou například smaragdy, safíry, rubíny a diamanty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti