Menu

Lapland

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lapland

Automat Lapland Online ZdarmaVýherní automat Lapland vypráví příběh o domovu Santa Clause. Spousta dětí věří, že se toto místo jmenuje Lapland a společnost Fugaso, která tento pestrobarevný video automat s názvem Lapland vytvořila, si myslí totéž. Pokud se vám stýská po Vánocích, tak si pospěšte, ať vám neuniknou ty nejlepší bonusy a pohádkově štědré výplaty.

Automat Lapland Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a vsadit si můžete celkem na 25 výherních linií. Vaše sázky na každou výherní linii se mohou pohybovat od jednoho centu až po jeden dolar. Součástí tohoto automatu jsou běžné herní symboly, hodnotné výhry, spiny zdarma, hazardní funkce, bonusový symbol, scatter symbol a wild symbol. Výherní kombinace se tvoří na aktivních výherních liniích ve směru zleva doprava. Výhry mají hodnotu od 5 do 10 000 mincí a jejich hodnota bude vynásobena hodnotou vámi vsazených mincí na výherní linii. Výhry můžete vytvořit i na několika výherních liniích najednou a v tomto případě budou všechny výhry sečteny dohromady.

Herní symboly

Po získání výhry v tomto automatu můžete celou její hodnotu nebo jen polovinu vložit do hazardní hry. Tato funkce vám pomůže hodnotu vašich výher ještě zvýšit. Vybrat si musíte jednu z nabízených 4 karet a najít takovou, aby se shodovala s kartou dealera. Při úspěšném pokusu bude vaše výhra zdvojnásobena.

Symboly tohoto výherního automatu představují klasické vánoční cukroví, vánoční stromeček, svíčky, zvonky a vánoční ozdoby. Wild symbolem je laňka, scatter symbolem je elfí dívka a bonusovým symbolem je vánoční dárek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti