Menu

Sea Underwater Club

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sea Underwater Club

Výherní Automat Sea Underwater Club Online ZdarmaVýherní automat Sea Underwater si pro vás připravila společnost Fugaso a zahrát si ho můžete na všech online platformách této společnosti.

Výherní Automat Sea Underwater Club Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Automat vám nenabídne žádný progresivní jackpot. Počet jeho výherních linií není nastaven fixně a je ho tedy možné změnit. Maximální počet vsazených mincí na jednu výherní linii je 10 hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 1 centu až po 1 dolar.

Tento výherní automat online obsahuje devět základních symbolů, hazardní funkci, trojité výplaty, spiny zdarma, bonusové symboly, wild symboly a scatter symboly.

Běžné symboly se řídí všemi klasickými pravidly. Výhry vám budou vyplaceny za výherní kombinace vytvořené ze stejných symbolů na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny výplaty budou vypočítány v závislosti na hodnotě vašich sázek na výherní linii. Vaše výhry se mohou pohybovat od 5x až do 10 000x hodnoty vašich sázek. Pro získání dvojnásobné výhry v rámci hazardní hry musíte uhodnout správnou barvu následující otáčené karty. Při neúspěšném odhadu vaši aktuální výhru ztratíte.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují chobotnice s bubny, želvy hrající na klavír a mořské koníky hrající na flétnu. Mezi další symboly patří také symboly JOKER a sedmička. Wild symbol má podobu ryby s brýlemi a prsatá vodní panna je scatter symbolem. Bonusovým symbolem je Neptun s trojzubcem. Tento symbol se může zobrazit pouze na prostředním válci a aktivuje okamžitou výhru.

Za pět mořských víl zobrazených kdekoli na válcích získáte spiny zdarma, při kterých budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x. Při aktivaci Neptunova bonusu musíte kliknout na červené nebo černé tlačítko. Poté Neptun vybere devět krabů, které odpovídají vámi zvolené barvě a vyplatí vám vaši výhru.

No comments

Napsat komentář