Menu

Golden Shot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Shot

Hrací Automat Golden Shot Online ZdarmaVýherní automat The Golden Shot je online video automatovou hrou dostupnou na platformách společnosti Fugaso. Tento výherní automat obsahuje 5 válců se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Počet výherních linií je v tomto výherním automatu nastaven fixně a není ho tak možné změnit. Nastavit si je ale možné hodnotu vašich sázek na výherní linii. Sázky se mohou pohybovat od 1 centu až do 1 eura na každou výherní linii. Výherní automat Golden Shot je vybaven základními symboly a je doplněn wild symboly s jedinečnou bonusovou funkcí. Další speciální funkcí jsou spiny zdarma, vysoké výplaty a dodatečné jackpoty.

Hrací Automat Golden Shot Online Zdarma

 

Výhry v tomto výherním automatu získáte za spojení alespoň třech stejných symbolů na jedné výherní linii. Všechny výherní kombinace musí začínat na válcích ve směru zleva doprava. Při jednom zatočení je možné dosáhnout na několik výher najednou, ale na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra. Hodnota výher závisí na hodnotě vaší sázky na výherní linii, která je následně vynásobena indexem konkrétní výherní kombinace.

Součástí tohoto výherního automatu není hazardní funkce a každá výhra bude na konci kola automaticky převedena na váš herní účet.

Herní symboly

Ihned po spuštění tohoto výherního automatu budete virtuálně přeneseni na galerii střelnice. Terče se na pozadí automatu budou pohybovat a mají podobu jak z filmu o Robinu Hoodovi. Samotný Robin Hood je také wild symbolem tohoto výherního automatu, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výher. Součástí automatu je také bonusová hra se sedmi až 50 spiny zdarma. Symbol mince vám přinese okamžité výhry a symbol balíčku s překvapením vám přinese náhodnou výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti