Menu

Graffiti: Block Pays

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Graffiti: Block Pays

Výherní Automat Graffiti: Block Pays Online ZdarmaGraffiti block Pays je výherní automat, který se rozkládá na herní ploše o velikosti 6×5 a zahrát si ho můžete na všech platformách společnosti Fugaso. Tento výherní automat je plný mládí a života a je naplněn spoustou funkcí, které výrazně vylepší vaše šance na získání opravdových výher.

Výherní Automat Graffiti: Block Pays Online Zdarma

 

Tento výherní automat vypadá jako klasický tetris, pouze s tím rozdílem, že jeho válce jsou ovládány mechanicky. Mezi speciální funkce automatu patří měnivé symboly a re-spiny válců. Nezapomnělo se ani na spiny zdarma a hodnotný progresivní jackpot. Zahrát si můžete samozřejmě i za reálné peníze a vyhrát při tom maximálně 100 000 mincí.

Herní symboly

Automatová hra Graffiti block Pays se od ostatních online automatů liší. Skrývá totiž v sobě jakýsi rytmus, který je udáván elektronickými klávesy. Celá herní obrazovka je zasazena do městského skate parku a jednotlivé válce jsou naplněny symboly zvířat. Uvidíte tedy například tygra, boxera a hada. Mezi další symboly patří všechny nástroje, které ke tvoření potřebují graffiti umělci. Jsou to plechovky se sprejem, masky, skateboardy a kšiltovky. Tyto symboly vám ale vyplatí nižší výhry.

Tento výherní automat vám nenabídne žádné výherní linie. Výherní kombinace zde můžete tvořit seskupením stejných symbolů na sousedních polích. Minimálně musíte seskupit devět stejných symbolů a maximálně můžete seskupit až 30 stejných symbolů. Za devět stejných symbolů vyhrajete odměny v hodnotě 5x až 30x vaší sázky. Za třicet stejných symbolů vyhrajete 2000x až 10 000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti