Menu

Grill King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Grill King

Grill King Automat Online ZdarmaGrill King je výherní automat, který byl vytvořen ve stylu komiksových časopisů. Tento výherní automat zdarma si můžete zahrát na všech platformách společnosti Fugaso a jeho hlavní nabídkou je hodnotný progresivní jackpot. Díky názvu automatu si můžete myslet, že je plný hamburgerů, barbecue a steaků. Není to ale pravda. Tento výherní automat je o občerstvení s kebabem a všechny jeho symboly představují ingredience, které naleznete v turecké kuchyni. Na hranolky, Burgery a pivo se budete těšit zbytečně.

Grill King Automat Online Zdarma

 

Během hraní tohoto výherního automatu bude šéfkuchař tohoto občerstvení porcovat a krájet maso. Jakmile se roztočí válce, otevře sklenici s kečupem, cibulkami a dalšími chutnými ingrediencemi.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky a 40 výherními liniemi, které se budou točit za doprovodu hudby z televizní show, která bude přerušena pouze zvuky krájecího nože. Automat vám nenabídne žádné speciální bonusové funkce, jako jsou například wild symboly nebo spiny zdarma. Součástí automatu je ale vysoký progresivní jackpot, který je jeho hlavním lákadlem. Automat byl vytvořen pomocí technologie HTML-5 a můžete si ho proto zahrát online, na počítači, chytrém telefonu nebo tabletu.

Tento výherní automat je určen speciálně pro hráče s nižším herním rozpočtem. Minimální hodnota sázek začíná na 0,40 a maximálně si můžete vsadit 4 mince.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším herním symbolem jsou sklenice s hořčicí, majonézou a kečupem. Také narazíte na cukety, rajčata a brambory. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou mrkve, zelí, lilky a papriky. Pokud na herní obrazovce vytvoříte více výherních kombinací najednou, budou všechny jejich hodnoty sečteny dohromady.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti