Menu

Maniac House

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Maniac House

Hrací Automat Maniac House Online ZdarmaManiac House je jeden z výherních automatů, který naleznete na platformách společnosti Fugaso. Tento výherní automat je určený všem hráčům, kteří mají rádi hororové příběhy. Potřebovat totiž budete spoustu odvahy a kuráže, abyste od hraní tohoto automatu strachy neutekli.

Hrací Automat Maniac House Online Zdarma

 

Výherní automat Maniac House se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Sázky na každou výherní linii se pohybují od 1 do 10 mincí.

Součástí tohoto výherního automatu jsou běžné herní symboly, spiny zdarma, hazardní funkce, speciální symboly, bonusová hra a násobitel výher. Z běžných symbolů můžete tvořit výherní kombinace jejich spojením na sousedních válcích ve směru zleva doprava. Při tom se ale musí nacházet na jedné výherní linii. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Výhry v tomto automatu dosahují dvojnásobku až 10 000násobku vašich sázek. Hodnota výher závisí na konkrétní výherní kombinaci a také na počtu vsazených mincí na výherní linii. Dostupná je i hazardní hra, do které můžete vložit polovinu nebo celou aktuální výhru.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují nahou dívku, maniaka se sekerami, zakrvavená čísla a písmena. Wild symbolem je oko ve sklenici a scatter symbol má podobu useknuté ruky. Bonusovým symbolem je zase useknutá hlava. Výhry získané během spinů zdarma budou ztrojnásobeny. Během bonusové hry si budete muset vybrat jeden ze tří nabízených nožů a odhalit tak vaši odměnu. Její hodnota může dosahovat až 150x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti